O nas

Witaj na stronie ArteMateria!

Jesteśmy firmą istniejącą i działającą w Krakowie od 1991r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji włożonej w świadczenie usług najwyższej jakości z radością możemy powiedzieć, że po latach stworzyliśmy miejsce wrażliwe, przyjazne i otwarte na potrzeby Klientów.

Dla nas istotne są pragnienia i samopoczucie każdego Klienta.

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów. To tutaj dbamy, by w naszych kontaktach mieć ciepłe podejście i serdeczność, by każdy czuł się wyjątkowo i dobrze, gdyż każdy na to zasługuje! Każdy z nas jest inny i ma odmienne potrzeby, jednak dla każdego znajdziemy czas, doradzimy, podpowiemy i – w miarę możliwości – pomożemy.

Tutaj oferujemy wysokiej jakości usługi i wierzymy, że nasza wielka staranność, precyzja i estetyka, dają one pełne zadowolenie i satysfakcję Klienta. Wierzymy, że nasze usługi wykonujemy dobrze – wkładamy po prostu serce w to, co robimy!

Zdajemy sobie sprawę, że zadowolony i usatysfakcjonowany Klient jest w rzeczy samej najlepszą “zapłatą” dlatego chcemy, żeby To Zadowolenie było niczym iskra, która przeniesiona zostanie na inne osoby.

Chcemy jak najwięcej ludzi przekonać do siebie i tego, co oferujemy.

Chcemy być przez nich najbardziej poszukiwaną i preferowaną Pracownią Krawiecką, która potrafi spełnić ich oczekiwania.

Chcemy po prostu być pierwszym wyborem Klienta.

Dążymy do tego, aby nasze usługi i produkty miały bezpośredni wpływ na Klienta, a ich przestrzeń, którą wypełnimy, dawała poczucie piękna, ciepła i satysfakcji.

Pragniemy przyczynić się więc do ulepszenia świadomości ludzi, bo przecież każdy może żyć:

wygodniej (dopasowane, ładne i czasem ukochane ubranie)

wytworniej (zgrabne i eleganckie kostiumy, suknie i inne kreacje)

przyjemniej i piękniej ( urocze zasłony i firany, kolorowe i cieszące oczy jaśki, narzuty, obrusy)

ekologiczniej ( przerabianie rzeczy, które już posiadamy, dając im nowe życie i charakter, a przez to wpływanie na zdrowie naszej planety.)

Lojalność Klientów to dla nas podstawa sukcesu. Jest ona najważniejszym wyznacznikiem potwierdzającym jakość naszych usług. Cieszymy się zaufaniem naszych Klientów i jest to dla nas skuteczną motywacją do nieustannego doskonalenia naszej oferty oraz podnoszenia i rozwijania naszych umiejętności.

W dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań, aby współpraca z nami była jak najbardziej atrakcyjna pod wieloma względami, oparta na jak najdogodniejszych warunkach i dawała maksymalne zadowolenie.